Tunabone kamado
Tunabone kamado Facebook
Tunabone kamado Instagram

Pastatomas Tunabone infraraudonųjų spindulių šildytuvas

Leis mėgautis grynu oru terasoje ar balkone vėsiomis dienomis ar vakarais. Naudodamiesi nuotolinio valdymo pulteliu, galite pasirinkti iš 3 šilumos lygių (800/1200/2000W) ir paprastai valdyti šilumos spinduliavimą. Šildytuvą nesunkiai pastatysite patogioje vietoje, taip pat jis yra labai lengvai sumontuojamas.. Yra integruota IP45 apsauga nuo kietųjų objektų, didesnių nei 1 mm ir vandens srovės.

Sieninis, greitai įkaistantis TUNABONE infraraudonųjų spindulių šildytuvas

Turi 3 reguliuojamus šilumos lygius (800W/1600W/2500W), jį galima kabinti uždarose ir atvirose erdvėse, o apšildomas plotas siekia nuo 10 iki 25 kv.m. Patogus valdymas – valdykite šildytuvą per atstumą su nuotolinio valdymo pultu. Yra integruota IP55 apsauga nuo stambių dulkių ir vandens srovės. Šildytuvas neskleidžia dūmų, tad į aplinką nėra išskiriamas anglies monoksidas.

Pakabinamas modernus TUNABONE infraraudonųjų spindulių šildytuvas

Užtikrinantis didelį šilumos efektyvumą. Galingą 2000W šildytuvą galima kabinti uždarose ir atvirose erdvėse, puikiai tiks balkonams bei terasoms, apšildomas plotas siekia nuo 8 iki 20 kv.m.. Patogus valdymas – valdykite šildytuvą per atstumą su nuotolinio valdymo pultu. Lengvai montuojamas pakabinant ant komplekte esančios grandinės. Yra integruota IP45 apsauga nuo kietųjų objektų, didesnių nei 1 mm ir vandens srovės. Šildytuvas neskleidžia dūmų, tad į aplinką nėra išskiriamas anglies monoksidas.